O TORZE

Najnowocześniejszy tor kartingowy

To już nasz czwarty tor kartingowy, na którym mamy zamiar dostarczać Wam mnóstwo wyścigowych emocji. Nowoczesna hala o powierzchni 3500 m2 zapewnia wyśmienite warunki do uprawiania kartingu przez cały rok. Niezależnie od pory roku i pogody ścigamy się na dwupoziomowym torze o długości 680 metrów.

Tor wyposażyliśmy we wszystko co najlepsze dla kartingu: asfaltowa nawierzchnia, bandy XtremeBarriers, które gwarantują pełne bezpieczeństwo, ale także sektorowy pomiar czasu MyLaps, elektroniczny system flag z w pełni automatycznym PitStop oraz nowoczesny program obsługi toru RaceFacer z aplikacją mobilną.

GOKARTY

Nasz park maszyn to 35 najnowszych gokartów francuskiej marki SODIKART – firmy, która od ponad 30 lat dostarcza profesjonalne rozwiązania dla miłośników kartingu na całym świecie. Są one dostosowane do różnych poziomów umiejętności – niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kierowcą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem.

Posiadamy gokarty: juniorskie Sodi LR5, seniorskie Sodi SR5 oraz gokarty podwójne Sodi 2Drive, dzięki którym można ścigać się również w tandemie.

Wszystkie nasze maszyny napędzane są ekologicznym paliwem Warter Pro Fuels.

WYDARZENIA

Naszą specjalnością są również zawody kartingowe, które cieszą się najwyższą frekwencją w Polsce: Kielecka, Poznańska i Śląska Liga Kartingowa. W każdym z sezonów startuje w nich ponad 300 zawodników. E1GOKART Gdańsk jest organizatorem Pomorskiej Ligi Kartingowej, do której przygotujemy Cię podczas zajęć w szkółce kartingowej lub na treningach indywidualnych.

Przyjdź i dołącz do naszej kartingowej społeczności!

EVENTY

Nasz tor to nie tylko wyścigi i rywalizacja. To także doskonałe miejsce na zorganizowanie Twojego eventu – imprezy firmowej, spotkania biznesowego, szkolenia, urodzin czy wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Nasze doświadczenie pozwoli na realizację nawet najbardziej oryginalnych pomysłów i scenariuszy eventowych.

Wszystkie wydarzenia organizujemy na antresoli, która rozciąga się nad torem i składa się z klimatyzowanej sali kawiarni, dwóch pomieszczeń VIP oraz sali konferencyjnej. Można z niej również w komfortowy sposób podziwiać zmagania zawodników.